Cookies op Automat.nl

Automat.nl is wettelijk verplicht om je toestemming te vragen voor het gebruik van cookies en soortgelijke technieken, en je te informeren over het gebruik daarvan op de site.
Automat.nl gebruikt cookies, JavaScript en soortgelijke technieken voor de volgende doeleinden:

het gebruik, beheer en gericht kunnen tonen van advertenties en het vaststellen van de goede werking hiervan voor een aantal van bovenstaande punten is het vastleggen van bezoekersgedrag noodzakelijk. Ook derde partijen kunnen cookies plaatsen via Automat.nl en internetgedrag volgen zoals bijvoorbeeld het geval is bij embedded video's van Youtube.

Ja, ik begrijp het
Inloggen
Winkelmandje
Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
65,95
Zet op verlanglijstje / 13 Spaarpunten
Werkdagen voor 15:00 besteld, binnen 4 werkdagen in huis
Reviews
Gebaseerd op 2 reviews
Toevoegen aan favorieten
  • Gratis verzending vanaf € 25,00
  • Gratis binnen 14 dagen te retourneren
  • Vertrouwd online kopen - WebwinkelKeur lid
  • Klanten geven Automat.nl een 8,8/10
  • Betaal zoals u wilt, ook achteraf
  • 14 echte winkels met inbouwstation

 

  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Reviews
  • Gerelateerde artikelen

Artikelomschrijving S.W.I OPEL AGILA/ZAFIRA/

Vele auto's worden tegenwoordig standaard uitgerust met bediening op het stuurwiel. Universele stuurwiel interfaces zorgen ervoor dat deze stuurwielbediening blijft werken wanneer er een aftermarket radio of navigatie wordt gemonteerd in de auto. Deze stuurwielbediening vertaalt het canbus signaal naar de benodigde speedpuls- en voeding signalen. Vergeet niet de benodigde leadkabel mee te bestellen, deze is afhankelijk van het aftermarket radio/navigatie merk.

Geschikt voor:
Opel Astra:1998 t/m 2004
Opel Corsa:2000 t/m 2005
Opel Meriva:2003 t/m 2007
Opel Omega:2000 t/m 2004
Opel Vectra:1998 t/m 2004
Opel Vivaro:2002 t/m 2007
Opel Zafira:1999 t/m 2005
Suzuki Fun:2002 t/m 2010

Headunit:
CAR200/ CAR300/ CAR400/ CDR500/ CCR600
CAR2003/ CAR2004/ CDR2005/ CCR2006

Connector:
ISO 

Functies:
Plug & Play
Analoog

Lead: 
Alpine 27.1000-01
Blaupunkt 27.1000-03
Clarion 27.1000-04
JVC 27.1000-06
Kenwood 27.1000-07
Panasonic 27.1000-08
Pioneer 27.1000-09
Sony 27.1000-10
LG 27.1000-11
Zenec 27.1000-12
Panasonic Multimedia 27.1000-13
Digital Dynamics 27.1000-14
VST 27.1000-15
Becker 27.1000-16
Caliber 27.1000-17
JVC KW-AVX serie 27.1000-19
Philips 27.1000-20
Parrot Astroid 27.1000-21
China 27.1000-22
Multilead 27.1000-50 
(Alpine, Beat, Calrion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG - inclusief jackplug aansluiting

Specificaties S.W.I OPEL AGILA/ZAFIRA/

Auto merkOpel
Suzuki
Type OpelAstra
Corsa
Meriva
Omega
Vectra
Vivaro
Zafira
Type SuzukiFun
MerkTCP
CategorieStuurwielinterface
EAN Code8715647841573
Artikelcode27.1230-400
Gewicht0,00 gram

Reviews S.W.I OPEL AGILA/ZAFIRA/

5/5 2 reviews
Geplaatst op 31-10-2017

Opeltje astra uit 2000 werkte hij mee.

Meer reviews tonen

Schrijf een review

Aantal sterren
     
   
  Plaats review

 

Automat.nl - Main - Footer - Payments 4
Automat.nl - Main - Footer - Payments 6
Automat.nl - Main - Footer - Payments 9
Automat.nl - Main - Footer - Payments1
Automat.nl - Main - Footer - Payments2
Automat.nl - Main - Footer - Payments2
Automat.nl - Main - Footer - Payments3
Automat.nl - Main - Footer - Payments5
Automat.nl - Main - Footer - Payments7

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20210801 21:45:46 PC00False0FalseTrue220102