Cookies op Automat.nl

Automat.nl is wettelijk verplicht om je toestemming te vragen voor het gebruik van cookies en soortgelijke technieken, en je te informeren over het gebruik daarvan op de site.
Automat.nl gebruikt cookies, JavaScript en soortgelijke technieken voor de volgende doeleinden:

het gebruik, beheer en gericht kunnen tonen van advertenties en het vaststellen van de goede werking hiervan voor een aantal van bovenstaande punten is het vastleggen van bezoekersgedrag noodzakelijk. Ook derde partijen kunnen cookies plaatsen via Automat.nl en internetgedrag volgen zoals bijvoorbeeld het geval is bij embedded video's van Youtube.

Ja, ik begrijp het
Inloggen
Winkelmandje

S.W.I. RENAULT CLIO 00>05/KAN- - Nieuw - Verpakking geopend

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
59,00-25%
44,00
Zet op verlanglijstje / 11 Spaarpunten
Werkdagen voor 15:00 besteld, binnen 8 werkdagen in huis
Stuks op voorraad: 1
Reviews Schrijf een review
Toevoegen aan favorieten
  • Gratis verzending vanaf € 50,00
  • Gratis binnen 14 dagen te retourneren
  • Vertrouwd online kopen - WebwinkelKeur lid
  • Klanten geven Automat.nl een 8,8/10
  • Betaal zoals u wilt, ook achteraf
  • 14 echte winkels met inbouwstation

 

  • Artikelomschrijving & specificaties

Artikelomschrijving S.W.I. RENAULT CLIO 00>05/KAN- - Nieuw - Verpakking geopend

Dit product is nog helemaal nieuw, verpakking is echter wel beschadigd/geopend.

Vele auto's worden tegenwoordig standaard uitgerust met bediening op het stuurwiel. Universele stuurwiel interfaces zorgen ervoor dat deze stuurwielbediening blijft werken wanneer er een aftermarket radio of navigatie wordt gemonteerd in de auto. Deze stuurwielbediening vertaalt het canbus signaal naar de benodigde speedpuls- en voeding signalen. Vergeet niet de benodigde leadkabel mee te bestellen, deze is afhankelijk van het aftermarket radio/navigatie merk.

Geschikt voor:
Dacia Duster: 2010 t/m 2012
Dacia Sandero: 2010 t/m 2012
Renault Clio: 2000 t/m 2005
Renault Kangoo: 2000 t/m 2005
Renault Megane: 2000 t/m 2005
Renault Twingo: 2000 t/m 2007
Headunit:
VDO Tuner List

Connector:
ISO

Info:
Voor modellen zonder separaat display (Renault) 

Functies:
Plug & Play
Analoog

Lead
Alpine 27.1000-01
Blaupunkt 27.1000-03
Clarion 27.1000-04
JVC 27.1000-06
Kenwood 27.1000-07
Panasonic 27.1000-08
Pioneer 27.1000-09
Sony 27.1000-10
LG 27.1000-11
Zenec 27.1000-12
Panasonic Multimedia 27.1000-13
Digital Dynamics 27.1000-14
VST 27.1000-15
Becker 27.1000-16
Caliber 27.1000-17
JVC KW-AVX serie 27.1000-19
Philips 27.1000-20
Parrot Astroid 27.1000-21
China 27.1000-22
Multilead 27.1000-50 
(Alpine, Beat, Calrion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG - inclusief jackplug aansluiting)

Specificaties S.W.I. RENAULT CLIO 00>05/KAN- - Nieuw - Verpakking geopend

Merkm-use
CategorieTweedekans
EAN Code5055193388461
Artikelcode79927.1250-403-2ekans
Gewicht0,00 gram

Schrijf een review

Aantal sterren
     
   
Plaats review

 

Automat.nl - Main - Footer - Payments 4
Automat.nl - Main - Footer - Payments 6
Automat.nl - Main - Footer - Payments 9
Automat.nl - Main - Footer - Payments1
Automat.nl - Main - Footer - Payments2
Automat.nl - Main - Footer - Payments2
Automat.nl - Main - Footer - Payments3
Automat.nl - Main - Footer - Payments5
Automat.nl - Main - Footer - Payments7

Winkelmandje

Wis filters

Filter

20200804 13:59:50 PC00False0FalseTrue0