Cookies op Automat.nl

Automat.nl is wettelijk verplicht om je toestemming te vragen voor het gebruik van cookies en soortgelijke technieken, en je te informeren over het gebruik daarvan op de site.
Automat.nl gebruikt cookies, JavaScript en soortgelijke technieken voor de volgende doeleinden:

het gebruik, beheer en gericht kunnen tonen van advertenties en het vaststellen van de goede werking hiervan voor een aantal van bovenstaande punten is het vastleggen van bezoekersgedrag noodzakelijk. Ook derde partijen kunnen cookies plaatsen via Automat.nl en internetgedrag volgen zoals bijvoorbeeld het geval is bij embedded video's van Youtube.

Ja, ik begrijp het
Inloggen
Winkelmandje

ST.W.BED. Mercedes A/B/C ->06 met audio 10 zonder versterker - Nieuw - Verpakking geopend

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
95,00-27%
69,00
Zet op verlanglijstje / 19 Spaarpunten
Werkdagen voor 15:30 besteld, morgen in huis.
Stuks op voorraad: 1
Reviews Schrijf een review

Kies tijdens het afrekenen één van de onderstaande cadeaus.

IJSKRABBER 10CM BREED/ LENGTE 25.5CM
Valma S05G Wash and Shine + Spons 2x500ml
Toevoegen aan favorieten
  • Gratis verzending vanaf €49,00
  • Gratis binnen 14 dagen te retourneren
  • Vertrouwd online kopen - WebwinkelKeur lid
  • Klanten geven Automat.nl een 8,8/10
  • Betaal zoals u wilt, ook achteraf
  • 14 echte winkels met inbouwstation

 

  • Artikelomschrijving & specificaties

Artikel omschrijving ST.W.BED. Mercedes A/B/C ->06 met audio 10 zonder versterker - Nieuw - Verpakking geopend

Dit product is nog helemaal nieuw, verpakking is echter wel beschadigd/geopend.

Vele auto's worden tegenwoordig standaard uitgerust met bediening op het stuurwiel. Universele stuurwiel interfaces zorgen ervoor dat deze stuurwielbediening blijft werken wanneer er een aftermarket radio of navigatie wordt gemonteerd in de auto. Deze stuurwielbediening vertaalt het canbus signaal naar de benodigde speedpuls- en voeding signalen. Vergeet niet de benodigde leadkabel mee te bestellen, deze is afhankelijk van het aftermarket radio/navigatie merk.

Geschikt voor:
Mercedes C Klasse: 2000 t/m 2004
Mercedes Viano: 2004 t/m 2015
Mercedes Vito: 2004 t/m 2015

Headunit:
Audio 10

Connector:
ISO en mini ISO 

Info:
Niet voor modellen met Audio 15 headunit

Functies:
Plug & Play
Phone button support 
(gesprek aannemen/ophangen in bluetooth modus voor de merken Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer en Zenec)
CAN-bus
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
+15
Verlichting
Speedpulse

Lead:
Alpine 27.1000-01
Blaupunkt 27.1000-03
Clarion 27.1000-04
JVC 27.1000-06
Kenwood 27.1000-07
Panasonic 27.1000-08
Pioneer 27.1000-09
Sony 27.1000-10
LG 27.1000-11
Zenec 27.1000-12
Panasonic Multimedia 27.1000-13
Digital Dynamics 27.1000-14
VST 27.1000-15
Becker 27.1000-16
Caliber 27.1000-17
JVC KW-AVX serie 27.1000-19
Philips 27.1000-20
Parrot Astroid 27.1000-21
China 27.1000-22
Multilead 27.1000-50 
(Alpine, Beat, Calrion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG - inclusief jackplug aansluiting

Specificaties ST.W.BED. Mercedes A/B/C ->06 met audio 10 zonder versterker - Nieuw - Verpakking geopend

Merkm-use
CategorieTweedekans
EAN Code5055193343026
Artikelcode79927.1194-602-2ekans

Schrijf een review

Aantal sterren
     
   
Plaats review

 

Automat.nl - Main - Footer - Payments 4
Automat.nl - Main - Footer - Payments 6
Automat.nl - Main - Footer - Payments 9
Automat.nl - Main - Footer - Payments1
Automat.nl - Main - Footer - Payments2
Automat.nl - Main - Footer - Payments2
Automat.nl - Main - Footer - Payments3
Automat.nl - Main - Footer - Payments5
Automat.nl - Main - Footer - Payments7

Winkelmandje

Wis filters

Filter

20200217 02:27:31 PC00False0FalseTrue0