Cookies op Automat.nl

Automat.nl is wettelijk verplicht om je toestemming te vragen voor het gebruik van cookies en soortgelijke technieken, en je te informeren over het gebruik daarvan op de site.
Automat.nl gebruikt cookies, JavaScript en soortgelijke technieken voor de volgende doeleinden:

het gebruik, beheer en gericht kunnen tonen van advertenties en het vaststellen van de goede werking hiervan voor een aantal van bovenstaande punten is het vastleggen van bezoekersgedrag noodzakelijk. Ook derde partijen kunnen cookies plaatsen via Automat.nl en internetgedrag volgen zoals bijvoorbeeld het geval is bij embedded video's van Youtube.

Ja, ik begrijp het
Inloggen
Winkelmandje

S.W.I. MERCEDES VITO 2015-> - Nieuw - Verpakking geopend

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
102,25-23%
79,00
Zet op verlanglijstje / 20 Spaarpunten
Werkdagen voor 15:30 besteld, morgen in huis.
Stuks op voorraad: 1
Reviews Schrijf een review

Kies tijdens het afrekenen één van de onderstaande cadeaus.

IJSKRABBER 10CM BREED/ LENGTE 25.5CM
Valma S05G Wash and Shine + Spons 2x500ml
Toevoegen aan favorieten
  • Gratis verzending vanaf €49,00
  • Gratis binnen 14 dagen te retourneren
  • Vertrouwd online kopen - WebwinkelKeur lid
  • Klanten geven Automat.nl een 8,8/10
  • Betaal zoals u wilt, ook achteraf
  • 14 echte winkels met inbouwstation

 

  • Artikelomschrijving & specificaties

Artikel omschrijving S.W.I. MERCEDES VITO 2015-> - Nieuw - Verpakking geopend

Dit product is nog helemaal nieuw, verpakking is echter wel beschadigd/geopend.

Geschikt voor:
Mercedes - Vito 2015>

Connector:
ISO

Functies:
Plug & Play
Phone button support
(gesprek aannemen/ophangen in bluetooth modus voor de merken Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer en Zenec)
CAN-bus
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
+15
Speedpulse

Lead:
Alpine 27.1000-01
Blaupunkt 27.1000-03
Clarion 27.1000-04
JVC 27.1000-06
Kenwood 27.1000-07
Panasonic 27.1000-08
Pioneer 27.1000-09
Sony 27.1000-10
LG 27.1000-11
Zenec 27.1000-12
Panasonic Multimedia 27.1000-13
Digital Dynamics 27.1000-14
VST 27.1000-15
Becker 27.1000-16
Caliber 27.1000-17
JVC KW-AVX serie 27.1000-19
Philips 27.1000-20
Parrot Astroid 27.1000-21
Multilead 27.1000-50
(Alpine, Beat, Calrion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Specificaties S.W.I. MERCEDES VITO 2015-> - Nieuw - Verpakking geopend

MerkTCP
CategorieTweedekans
EAN Code8715647030618
Artikelcode27.1194-609-2ekans

Schrijf een review

Aantal sterren
     
   
Plaats review

 

Automat.nl - Main - Footer - Payments 4
Automat.nl - Main - Footer - Payments 6
Automat.nl - Main - Footer - Payments 9
Automat.nl - Main - Footer - Payments1
Automat.nl - Main - Footer - Payments2
Automat.nl - Main - Footer - Payments2
Automat.nl - Main - Footer - Payments3
Automat.nl - Main - Footer - Payments5
Automat.nl - Main - Footer - Payments7

Winkelmandje

Wis filters

Filter

20200220 21:15:36 PC00False0FalseTrue0